Targi ślubne weselnik 2017 w Gdańsku

Dzisiaj kilka słów o XIV Targi Ślub i Wesele w Gdańsku. Całość odbyła się w Hali AWFiS Gdańsk w dniach 14-15 stycznia 2017r. Przez dwa dni sporo wystawców prezentowało swoje produkty oraz usługi dotyczące głównie biznesu ślubnego. Mimo, iż głównie można było zobaczyć firmy reprezentujące województwo pomorskie, to kilku usługodawców pofatygowało się z innych zakątków Polski np. Torunia, Bydgoszczy, Warszawy.

 W tym roku zaskoczyła mnie spora rotacja, jeśli chodzi o usługi ślubne, pojawiło się sporo nowości, które cieszą oko i wprowadzają świeży powiew w ten rynek. Zauważam również dużą zmianę jakości usług, słabe oraz przeciętne firmy powoli odpadają nie nadążając za szybkością rozwijania się tego rynku. To dzięki Wam, Parom Młodym, które są coraz bardziej świadome, jaki poziom powinna mieć usługa ślubna. Tak trzymać:)Ze swojej strony mogę ocenić rynek fotografii ślubnej, bo należę do osób, które reprezentują taką usługę, ale to nikogo chyba nie dziwi:)
 Cieszy mnie fakt, że na jednych targach można spotkać taką różnorodność stylów w tej dziedzinie. Zaczynając od ludzi prezentujących prace typu repoglamour, glamour po tych którzy klasyfikują się jako czysta naturalna fotografia ślubna. Było kilka osób, które pracują również z fotografią analogową, ale to jest raczej jako dodatek do całego zestawu. Mimo wszystko fajnie jest zobaczyć na stoiskach klasyczne odbitki z aparatów średnioformatowych, w których jednak kasetka na klisze króluje zamiast cyfrowej jakości:) 
Podsumowując, czy warto? Myślę, że tak, bo przychodząc na targi ślubne wszystko macie w jednym miejscu od garniturów poprzez ciasta, torty, restauracje do fotografów, operatorów i muzyków. 


Chciałem podziękować wszystkim, którzy odwiedzali moje stoisko, podeszli przybić piątkę, pogadać, pośmiać się, jest to fajne uczucie, kiedy pary, które są już dawno po zatrzymują się, aby uściskać swojego byłego fotografa ślubnego:) 
Jest to strasznie budujące:)

 Czyli jak będą następne targi w Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy czy gdziekolwiek indziej i będziecie chcieli przyjść, przywitać się lub mnie poznać:) To śmiało, będzie mi niezmiernie miło:)
Jak będziecie planować swój ślub i zajdzie potrzeba przytulić fotografa ślubnego to zapraszam.
Miłego dnia i do zobaczenia:)

targislubne1 targislubne2 targislubne3 targislubne4 targislubne5 targislubne6 targislubne7 targislubne8 targislubne9 targislubne10 targislubne11 targislubne12 targislubne13 targislubne14 targislubne15 targislubne16 targislubne17 targislubne18 targislubne19 targislubne20 targislubne21 targislubne22 targislubne23 targislubne24 targislubne25 targislubne26 targislubne27 targislubne28 targislubne29 targislubne30 targislubne31 targislubne32 targislubne33 targislubne34 targislubne35 targislubne36 targislubne37 targislubne38 targislubne39 targislubne40 targislubne41 targislubne42 targislubne43

Na zakończenie taka mała informacja:)

Ze swojej strony dziękuje wszystkim, którzy głosowali na moje zdjęcie dzięki czemu zdobyłem wyróżnienie w konkursie fotograficznym. Jest to super uczucie, kiedy po raz kolejny moje zdjęcie jest wymieniane wśród tych najlepszych. DZIĘKUJE!!

najlepszyfotografgdansk