Fotograf Ślubny Gdańsk

Możemy napisać ,że nasza praca sprawia nam nieskrywaną przyjemność i na tym zakończyć 😉

Z tej strony Patrycja i Krzysztof lub jak kto woli Krzysztof i Patrycja:) Czyli Bureniusz.pl Fotografia

Tworzymy wspaniałą rodzinę, w pracy oraz domu . Mimo, że nasze projekty są spójne to niejednokrotnie przy ich tworzeniu idą iskry, że o mały włos nie dochodzi do pożaru. Jesteśmy dla siebie inspiracją, lożą szyderców oraz niekrytym krytykiem w jednym.
Dzięki takiemu podejściu, możemy pracować w najwspanialszej branży świata.
Krzysztof – Kocha to, co robi i dobrze się czuję z aparatem w ręku. To osoba, która będzie blisko Waszych emocji, pokaże związek między ludźmi i stworzy obrazy, które będą częścią waszej historii.
Patrycja – szara eminencja naszego zespołu to spod jej ręki wychodzą wspaniałe kolory w filmach oraz zdjęciach. Często też można zobaczyć Patrycję tam, gdzie Krzysztof nie ma wstępu…. Jak to się mówi, gdzie diabeł nie może:) …. tam kogo pośle?

Wiele naszych prac w fotografii ślubnej było już nagradzanych na różnych konkursach fotograficznych, ale to nie miałoby racji bytu, gdyby nie Wasze historie, emocje oraz naturalność, dzięki której możemy pokazać bez zbędnego kolorowania Waszą miłość.
Zostaliśmy również  wyróżnionieni przez magazyn branżowy Zankyou, jako te osoby, które uczynią Twój ślub wyjątkowym ^_^

Wiele osób przed wyszukaniem odpowiedniej oferty fotografa ślubnego ma wiele pytań, co oczywiście jest zrozumiałe. Dlatego stworzyliśmy stronę F.A.Q. czyli najczęstsze pytania, które słyszymy od przyszłych klientów.

Firma polecana przez Zankyou

 

Chcecie nas poznać?, macie więcej pytań?

Krzysztof pozostaje do Waszej dyspozycji.

Tel.: 731-73-69-73

E-mail: krzysztof@bureniusz.pl

UWAGA!! – Jeśli nie odpisaliśmy na Waszą wiadomość to proszę sprawdzić folder SPAM.

Często działam również w obrębie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz szeroko pojętej okolicy Banino, Rumia, Reda, Wejherowo, Łostowice, Chełm, Zakoniczyn, Ujeścisko, Orunia Górna, Maćkowy, Kowale, Rębowo, Szadółki, Jasień, Zabornia, Osowa, Matarnia, Południe, Suchanino, Śródmieście (Stare Miasto), Kolbudy, Straszyn, Pruszcz Gdański

Bureniusz - Fotografia oraz Film