Sesja Narzeczeńska – Ola i Paweł

Sesja narzeczeńska to jest trochę, jak pierwsze spotkanie. Niby coś, co już robiliśmy, bo każdy kiedyś miał robione jakieś zdjęcie, chociażby telefonem przez mamę, ale tym razem będziemy do naszego świata wpuszczać obcą osobę i tu zaczyna się zasadnicza różnica. Szczerze mówiąc mam takie dreszcze na plecach, czy para, która wybrała mnie na swojego fotografa ślubnego od razu się podda:) czy będę musiał trochę powalczyć, aby wyciągnąć z nich naturalność. Dla mnie to spore wyzwanie, aby na tej naszej pierwszej sesji nie zniechęcić do dalszych fotograficznych harców.
Kiedyś myślałem, że najważniejsze na sesji jest światło, teraz wiem, że się myliłem, najważniejszy jest pozytywny nastrój ludzi, których fotografuję. Mogę mieć idealne warunki oświetleniowe, ale bez dobrego humoru nici z sesji.

Na szczęście Ola i Paweł bez przeszkód pozwolili mi wkroczyć z aparatem do ich świata. Porwałem ich na krótką, ale treściwą sesję do Banina:) niewielkiej miejscowości obok Gdańska, która posiada super malownicze miejscówki:)

Padało, było pochmurnie, bez słońca, ale co z tego?? Zobaczcie kadry. Ciepło bijące od tej dwójki przegoniło wszystkie chmury i zdjęcia praktycznie robiły się same:)
Dlatego nie bójcie się złej pogody, gdyż zawsze i wszędzie można zrobić klimatyczne oraz nastrojowe zdjęcia.

Olu i Pawle :) dziękuję za sympatyczną sesję!
Widzimy się niedługo na Waszym ślubie:)

 

narzeczenska1 narzeczenska2 narzeczenska3 narzeczenska4 narzeczenska5 narzeczenska6 narzeczenska7 narzeczenska8 narzeczenska9 narzeczenska10 narzeczenska11 narzeczenska12 narzeczenska14 narzeczenska15 narzeczenska16 narzeczenska17 narzeczenska18 narzeczenska19 narzeczenska20 narzeczenska21 narzeczenska22 narzeczenska23 narzeczenska24 narzeczenska25 narzeczenska26 narzeczenska27 narzeczenska28 narzeczenska29 narzeczenska30