Karolina i Maciek – brzuszkowo

Ciąża jest naturalnym ale równocześnie niezwykłym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Pierwsza, czy kolejna – niezmiennie jest źródłem intensywnych uczuć i emocji. Jest czasem pełnym nadziei, wzruszeń i niecierpliwego oczekiwania na nowego członka rodziny. Myślę że warto uwiecznić te piękne chwile, zamrozić w kadrach a nie tylko w naszej pamięci.

W mojej ofercie obejmującej fotografię brzuszkową, sesje ciążowe proponuję między innymi sesję indywidualną, rodzinną lub z partnerem. Stawiam przede wszystkim na naturalność, ciepło oraz miłość które wspólnymi siłami pokażemy na zdjęciach.

Miejscem realizacji takiej sesji zdjęciowej może być profesjonalne studio fotograficzne, plener lub wybrane przez Państwa miejsce, na przykład dom.

Jeśli chcą Państwo zarezerwować termin sesji lub mają jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę szczegółowych informacji i rozwieję wszelkie wątpliwości dotyczące fotografii Brzuszkowej i sesji ciążowej.

rodzinnafotografia1 rodzinnafotografia2 rodzinnafotografia3 rodzinnafotografia4 rodzinnafotografia5 rodzinnafotografia8 rodzinnafotografia9 rodzinnafotografia10