O mnie / Kontakt

Fotograf Ślubny Gdańsk

 

Najchętniej opisałbym sam się w kilku słowach i napisał, że moja praca sprawia mi nieskrawalną przyjemność…

Na imię mam Krzysiek, Krzysztof jak kto woli, jestem normalnym gościem z aparatem w ręku. Mam wspaniałą rodzinę, która jest moją najlepszą inspiracją, lożą szyderców i niekrytym krytykiem w jednym.
To dzięki nim mogę wykonywać najwspanialszy zawód świata.

Kocham to, co robię i dobrze czuję się z aparatem w ręku. Wyobraźcie sobie, że ślub to pasmo niesamowitych emocji, które dostarczają nam wielu uniesień oraz możliwości do wzruszeń …. Ja mam tak, na co dzień, za każdym razem, kiedy jadę na ślub, mogę przeżywać to wszystko od nowa i to jest coś niesamowitego.

Fotograf ślubny to nie tylko osoba, która zrobi zdjęcia z waszego ślubu. To osoba, która będzie blisko waszych emocji, pokaże związek między ludźmi i stworzy obrazy, które będą częścią waszej historii.
Nie ma nic lepszego od powracania do zdjęć, które na nowo rozpalają wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia …. dnia waszego ślubu.

Kilka moich fotografii ślubnych było już nagradzanych na różnych konkursach fotograficznych, ale to nie miałoby racji bytu, gdyby nie wasze historie, emocje oraz naturalność, dzięki której mogę pokazać bez zbędnego kolorowania waszą miłość.

Zostałem również wyróżniony przez magazyn branżowy Zankyou jako jeden z dziesięciu wybrańców którzy uczynią Twój ślub wyjątkowym ^_^
Firma polecana przez Zankyou

 

 

Wiele osób przed wyszukaniem odpowiedniej oferty fotografa ślubnego ma wiele pytań, co oczywiście jest zrozumiałe. Dlatego stworzyłem stronę F.A.Q. czyli najczęstsze pytania które, słyszę od przyszłych klientów. Postaram się również opowiedzieć o poszczególnych sesjach.

fotograf ślubny tczew

Chcesz mnie poznać, masz więcej pytań?

Tel.: 731-73-69-73

E-mail: krzysztof@bureniusz.pl

Facebook Bureniusz

UWAGA!! – Jeśli nie odpisałem na Twoją wiadomość to sprawdź proszę folder SPAM.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Potwierdź ....


 

 

Często działam również w obrębie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz szeroko pojętej okolicy Banino, Rumia, Reda, Wejherowo, Łostowice, Chełm, Zakoniczyn, Ujeścisko, Orunia Górna, Maćkowy, Kowale, Rębowo, Szadółki, Jasień, Zabornia, Osowa, Matarnia, Południe, Suchanino, Śródmieście (Stare Miasto), Kolbudy, Straszyn, Pruszcz Gdański

 

Bureniusz - Fotografia oraz Film